با پرداخت 9 میلیون تومان پیش پرداخت صاحب موتور شوید!

با پرداخت 9 میلیون تومان پیش پرداخت صاحب موتور شوید!

با پرداخت 9 میلیون تومان پیش پرداخت صاحب موتور شوید! هوندا اورجینال موتور سیکلت طرح ایروکس 180 سی سی را با پرداخت ۹میلیون تومان پیش پرداخت و الباقی ۷فقره چک ماه به ماه به فروش می رساند.

شاید به نظر برسد که پیش پرداخت ۹ میلیون تومان برای خرید یک موتور سیکلت یک اقدام دور از باور است، اما وقتی در مورد موتور طرح ایروکس 180 سی سی از هوندا اورجینال (honda-original.com) صحبت می‌کنیم، همه چیز ممکن می‌شود. این موتور، به تازگی با این قیمت به بازار عرضه شده است.

شما با پرداخت ۹ میلیون تومان می‌توانید صاحب یک موتور سیکلت محبوب و قدرتمند خواهید شد و مابقی مبلغ، به صورت ۷ فقره چک ماهانه قابل پرداخت است. با خرید این موتور، تجربه‌ای جدید از سرعت و هیجان در مسیرهای شهری و برون شهری را تجربه خواهید کرد.

در صورت تمایل به خرید یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد این فرصت استثنائی، می‌توانید با آقای توفیقی، نماینده‌ی فروش این محصول، با شماره ۰۹۱۲۰۰۸۴۷۶۷ تماس حاصل نمایید. وی با توضیحات دقیق و راهنمایی‌های حرفه‌ای خود، شما را در خرید این موتور هیجان‌انگیز یاری خواهد کرد. این فرصت را از دست ندهید و برای خرید اقدام کنید، زیرا تعداد محدودی از این موتورها در دسترس است و احتمالا به سرعت به فروش خواهند رسید.

برای ثبت نام در طرح تحویل فوری موتور سیکلت طرح ایروکس ۱۸۰ سی سی با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۰۸۴۷۶۷ (آقای توفیقی) از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب تماس حاصل فرمایید.

موتور ریموت و کیلس استارت، موتور abs دارد و سیستم خنک کنندگی: هوا خنک.

پیشنهاد می‌کنیم این مطلب را هم بخوانید:
نقد و بررسی هوندا cb190
نام موتور موتور طرح ایروکس 180 سی سی
مبلغ پیش پرداخت ۹ میلیون تومان
پرداخت الباقی ۷ فقره چک ماه به ماه
مبلغ هر چک تماس بگیرید
کل مبلغ خرید موتور تماس بگیرید
آپشن ها موتور ریموت و کیلس استارت، موتور abs دارد و سیستم خنک کنندگی: هوا خنک.

پیام بگذارید

تماس با ما