درباره ما

درباره ما

هوندا موتور کورپوریشن، شرکت خوشه‌ای ژاپنی چندملیتی است، که از لحاظ طراحی و تولید موتورسیکلت، خودرو و موتور خودرو در جهان شناخته شده‌است. هوندا در سال ۱۹۴۸ توسط سوییشیرو هوندا تأسیس شد و از سال ۱۹۵۹ تاکنون، بزرگترین تولیدکننده موتورسیکلت در جهان می‌باشد. این کورپوریشن همچنین با تولید ۱۴ میلیون موتور خودرو در سال، به‌عنوان بزرگترین سازنده موتورهای درون‌سوز جهان، شناخته می‌شود.

هوندا به‌جز صنعت خودروسازی، در حوزه‌های دیگر، همچون تولید موتورهای هواگرد، هواپیماهای جت، قایق‌های موتوری، پمپ‌های آب، تجهیزات الکتریکی، تیلرها، ژنراتورها، ربات و تجهیزات انتقال برق نیز فعالیت گسترده‌ای دارد.

شرکت هوندا نخستین خودروساز ژاپنی بود، که اقدام به تولید خودروهای لوکس، تحت برند اکیورا نمود و شرکت‌های تویوتا و نیسان نیز با الگوبرداری از هوندا، اقدام به راه‌اندازی برندهای لکسوس و اینفینیتی کردند.

اکنون هوندا موتور پس از گروه فولکس‌واگن، تویوتا، استلانتیس، جنرال موتورز، هیوندای موتور، فورد موتور و نیسان به‌عنوان هشتمین خودروساز بزرگ جهان به‌شمار می‌آید.

هواندا کلیک در ایران یکی از نمایندگی های فروش محصولات هوندا است که به یاری خدا و همکاری متخصصان در فروش، توانسته به درستی در راستای اهداف و شعارهای شرکت هوندا پیش رود.

شعارهای شرکت هوندا چیست؟

  • مشتری همیشه پادشاه است.
  • متفاوت بودن، مشتری مداری، خدمات خوب
  • خدمات را پیش از فروش باید آغاز کرد
121
خدمات، فروش و گارانتی تا 10000 کیلومتر

هوندا کلیک

ارائه بهترین خدمات و محصولات برای فروش و همچنین گارانتی واقعی محصولات تا 10 هزار کیلومتر از جمله خدمات هوندا کلیک برای مشتریان عزیز می باشد.
راه های تماس با ما
آدرس تهران، ،میدان قزوین، خیابان قزوین، خیابان مرادی، فروشگاه مرکزی هوندا، پلاک ۴۶ واحد فروش ۵۵۴۲۱۳۵۳ ۵۵۴۲۱۵۰۸ واحد سندی ۵۵۴۰۲۸۵۶
با فروشگاه هوندا کلیک در تماس باشید
تماس با ما